Aukce uměleckých děl

 

SIMPatická benefice

Olbram Zoubek

BENEFIČNÍ AUKCE A SPOLEČENSKÝ VEČER NA PODPORU SIMPu

Pořadatel: SIMP, o.s.(Smysl, Integrace, Motivace, Podpora) občanské sdružení pomáhající lidem s handicapem vzděláváním a umisťováním na trh práce. Vede tréninkovou dílnu a kavárnu.

Kdy: 19.3.2015

Kde: Rytířská – budova České spořitelny

Hlavní partner akce: Česká spořitelna

Marek Meduna

Smysl akce: benefiční aukce uměleckých děl spojená s tichou aukcí a představení první mobilní aplikace na podporu tréninkových kaváren v ČR.

Klasická aukce  – díla těchto autorů: Olbram Zoubek, Ivana Lomová, Ivana Kotýnková, Pavla Soukupová, Kamila Najbrtová, Antonín Kašpar, Václav Toušek, Veronika Oleríny, Petrovský, Jan Písařík, Marek Meduna.

Pavla Soukupová

Tichá aukce: nádherné šály z kolekce Secese, květinové dekorace (Studio Elegance) a kvalitní vína – Vinařství Pod hradem, 2x voucher na welness pobyt Konopiště v hodnotě 6500Kč, Baron Hildprandt, voucher restaurace Grand Cru

Partneři: Česká spořitelna, Profinit, Green Cat VINAŘSTVÍ POD HRADEM s.r.o., Premier Wines & Spirits, s.r.o.

Více na www.simpaticka-benefice.webnode.cz

 

Aukce SIMPatických pláten, leden 2011

České muzeum hudby, 150 hostů

České muzeum hudby na počátku roku 2011 hostilo Aukci SIMPpatických pláten, které vytvořili naši klienti. Plátna vznikala za podpory autorky nápadu, patronky SIMPu a moderátorky Pavly Charvátové.

Kolekci několika zdařilých pláten, vedli ve výtvarných workshopech známí výtvarníci Ivana Lomová, Petr Nikl, Jakub Špaňhel a dvojice Denisa Fialová a Vlasta Casadio-Pavlíková z ostravské katedry Nových médií z ateliéru Jiřího Surůvky.

Ivana Follová říká: „Do programu společenského večera jsem připravila přehlídku, pro kterou se uvolily být modelkami krásné a známé herečky z televizního seriálu Ulice – Ilona Svobodová, Jana Sováková, Annička Fixová, Jarka Obermajerová, Ljuba Krbová.“

Licitátorem byl známý galerista, Miro Smolák, který již nejednou podpořil naše sdružení.

V průběhu večera byla představena i další fotografie do kolekce portrétů  známých osobnosti a lidí s handicapem s názvem „BLÍZKÉ VZDÁLENOSTI“- tentokrát jím byl jeden z nejúspěšnější fotbalistů Karel Poborský a Jakub Hauer.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>